Huawei HW-100200E00 fehér gyári gyors töltőfej 10.0V/2.A 20W
Bemeneti feszültség: 100V-240V 50/60hz
Kimeneti feszültség: 5V vagy 9V vagy 10V
Kimeneti áram: 2A (10W vagy18W vagy20W)
GLS-el rendelve ekkor kapja meg :
MPL-el rendelve ekkor kapja meg :
További adatok
Nincs raktáron
Adatok
Szín
Burgundi
Márka
Huawei
Jellege
Gyári
Kapacitás ( A )
2 A