Huawei HW-100225E00 fehér gyári gyors töltőfej 10.0V/2.25V - 2250mAh 22.5W
GLS-el rendelve ekkor kapja meg :
MPL-el rendelve ekkor kapja meg :
További adatok
Raktáron
Adatok
Szín
Burgundi
Márka
Huawei
Jellege
Gyári
Kapacitás ( A )
2 A