Huawei HW-110600E00 fehér gyári szuper gyors töltő 66W
A Huawei töltő maximálisan 66 W teljesítményt nyújt, és USB-A porttal rendelkezik a mobileszköz töltéséhez.
Prémium minőség.
Kis méret.
Specifikációk:
- Kimenet: 5 V/2 A, 10 V/4 A, 11 V/6 A (66 W).