Huawei HW-200200EP1 fehér gyári szuper gyors töltő Type-C foglalattal 65W
A Huawei töltő maximálisan 65 W teljesítményt nyújt, és USB-C porttal rendelkezik a mobileszköz töltéséhez.
Prémium minőség.
Kis méret.
Specifikációk:
- Kimenet: (10W) - 9V / 2A (18W) - 12V / 3A (36W) - 15V / 2.66A (40W) - 20V / 2A (40W) - 20V / 3.25A (65W)